Локомотив (София) спечели с 1:0 гостуването си на Спартак (Плевен)

...

Минимална победа в Плевен класира Локомотив напред за Купата

Локомотив (София) завоюва с 1:0 гостуването си на Спартак (Плевен)  в среща от 1/16-финалите в шампионата Sesame Купа на България.  Единственото попадение в дуела бе дело на Димитър Митков, който бе прецизен с глава в края на първото полувреме.

Малко по-късно пък терена напусна голмайсторът на домакините Христиан Петров, като има подозренията, че крилото може да е получил  тежка травма. След почивката плевенчани не съумяха да стигнат до изравнително попадение и по този начин Локомотив към този момент е измежду осминафиналистите.
 Арда продължава напред за Купата на България след разгромна победа над Септември (Тервел)

Отборът от Кърджали завоюва с 4:0